Pojemniki

W zakresie zbierania i transportu odpadów oferujemy usługi realizowane w systemie ciaglym lub na indywidualne zlecenie klienta.

Zapewniamy:

  • Odbiór odpadów komunalnych stałych.
  • Odbiór odpadów poprodukcyjnych (innych niż niebezpieczne).
  • Odbiór odpadów gromadzonych w systemie dualnym z podziałem na frakcję suchą i mokrą.
  • Odbiór odpadów użytkowych w ramach selektywnej zbiórki odpadów.
  • Zbiórke odpadów wielkogabarytowych.
  • Obsługe koszy ulicznych.

Do gromadzenia nieczystości oferujemy niżej wymienione typy pojemników:

Pojemnik wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze zielonym (60)l Pojemnik stalowy (110l) Pojemnik z tworzywa sztucznego na odpady komunalne (60l, 120l, 240l)
Pojemnik z tworzywa sztucznego w kolorze brązowym na kółkach przeznaczony do gromadzenia odpadów „bio” (120l, 240l) Pojemnik stalowy (1100l) Kontener wykonany z blachy stalowej w kolorze niebieskim (KP-7)

Do selektywnego gromadzenia odpadów użytkowych oferujemy pojemniki typu:

 

Kontener wykonany z blachy stalowej w kolorze niebieskim (KP-5) Kontener wykonany z blachy stalowej w kolorze niebieskim (KP-8) Pojemnik stalowy na opakowania szklane zielony (1,5m3) Pojemnik siatkowy na opakowania z tworzyw sztucznych (2,5m3)
Pojemnik stalowy na papier (1100l) Kontener trzykomorowy na plastik, szkło i papier (KP-8) Pojemnik stalowy na gruz (1,1 m3) Worki typu BIG-BAG 1 m3 przeznaczony na drobne odpady pobudowlane
Jednorazowy worek foliowy na odpady „bio” Jednorazowy worek foliowy na odpady zmieszane komunalne Jednorazowy worek foliowy na papier Jednorazowy worek foliowy na metale i tworzywa sztuczne
   
Jednorazowy worek na szkło Jednorazowy worek foliowy na popiół    

Oprócz odbioru odpadów gromadzonych w pojemnikach Spółka nasza świadczy usługi w zakresie odbioru nieczystości gromadzonych luzem typu odpady pobudowlane, odpady wielkogabarytowe i inne. Zapewniamy załadunek oraz transport odpadów.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
AKCEPTUJĘ